Kurumsal

Firmamız, 5 Nisan 1999 yılında, CANOL Ticaret olarak kurulmuştur. Başlangıçta Bakır Paratoner ve Topraklama Mili ticareti yapan firmamız, CANOL Ticaret daha sonra talepler doğrultusunda;

Elektrot,
Saç,
Kablo Kanalları,
Pano imalatına başlamıştır.

Her geçen gün kendini yenileyerek geliştiren CANOL LTD.ŞTİ. olarak, günümüz teknolojik gelişmelerini yakından takip ederek siz müşterilerimize “en kaliteli” hizmeti en iyi şekilde sunmak başlıca hedeflerimiz arasındadır.


Vizyonumuz, teknolojik gelişmelerin ışığında müşteri gereksinimlerini karşılayacak en uygun ürünleri üretmek ve iş ortağı olarak gördüğümüz tedarikçi ve müşterilerimize azami faydayı sağlamaktır. Kablo taşıma sistemleri sektöründe yurtiçi ve uluslararası pazarlardaki payımızı daha da arttırmak ve ülke ekonomisine büyük katkıda bulunmayı amaçlamaktır.

Şirketimizin olanakları ve kapasitesi doğrultusunda, dünya standartlarına uygun bir biçimde müşterilerimizin talep ve beklentilerini karşılamak.

Çalışanlarına,katılımcı huzurlu çalışmaktan gurur duyacakları ve bunu içinde bulundukları topluma yansıtabilecekleri bir iş ortamı sağlamak.

Tedarikçilerimizle olan çalışmalarımızda karşılıklı güven ve fayda üzerine kurulu ilişkiler geliştirmek. Ülke ve bölge ekonomisine katkı sağlayabilmek için iş hacmimizi sürekli büyütmek ve yeni teknolojiler üretmek.Şirket faaliyetlerini yürütürken yerel ve uluslararası yasa ve yönetmeliklere, iş etiğine, insan haklarına ve çevre korucuyu önlemlere tam anlamıyla uyumlu davranmak.

Kalite yönetim sistemimiz, ISO 9001 standartlarında belirlenen kalite şartlarını uygular ve sistemin sürekliliğini gözden geçirir.

Bu, elde edilen kalitedeki ürünlerin devamlılığını ve kullanıcının tatminini sağlamaya yardımcı olur. Ayrıca, sektördeki gelişmiş teknolojileri izleyerek yeni ürünler geliştirmeyi ve kaliteyi yükseltmeyi hedefler. Bu hedefe ulaşmada en önemli unsurun, kalite politikasını tüm çalışanların anlamasını sağlamaktan geçtiğini bilir ve buna yönelik faaliyetlerde bulunur.
Sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda, tüm iş süreçlerindeki verimliliğin uluslararası piyasalarda rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesini amaçlar.