HİZMETLERİMİZ

Canol Elektrik olarak başlıca hizmetlerimiz arasında, Yıldırımdan Korunma ve Topraklama Sistemleri konusunda en büyük tesislerden en küçük işletmelere kadar keşif hizmetlerini ücretsiz olarak vermektir.

Firmamız, ayrıca gerek Mühendislik Firmaları gerekse doğrudan müşteriler tarafından gönderilen Yıldırımdan Korunma projeleri ve Topraklama Projeleri üzerinde titizlikle çalışmakta ve herhangi bir ücret talep etmeksizin ürün yelpazesinde bulunan tüm ürünlere yönelik keşif hizmetini en iyi sunmaktadır.

Keşif hizmetimizdeki amaç müşterilerin ihtiyaç duydukları hizmeti ve kullanılacak uygun malzemeleri tespit etmektir. Firmamız, oluşturduğu uzman kadrosuyla Türkiye'nin her yerinden gelen taleplere çok kısa sürede cevap vererek, ücretsiz keşif ve teklif hizmetleri sunmaktadır. Ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanmak ve ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayacak çözümlere ulaşmak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Talebiniz üzerine şirketimiz bünyesindeki teknik yetkililerimiz, binanızın ve dolayısı ile sizin maksimum düzeyde korunmanız amacı ile tesisatın yapılacağı yere gelerek yapmış oldukları araştırma sonucu en uygun noktayı size bildirmektedirler.

Paratoner Tesisat keşfi ve Topraklama Tesisat Keşfi diye adlandırdığımız bu aşamadan sonra mühendislerimiz tarafından yapılan çalışma sonucu veya sizin göndermiş olduğunuz kriterlere göre projelendirme çalışmasını yapmaktadırlar. Bu çalışmalar karşılıklı onaylandıktan sonra yine mühendislerimiz tarafından yönlendirilen ekipler tarafından tesisatınız yapılmaktadır. Tüm bu işlemler bittikten sonra gerekli tüm raporlar tarafınıza ulaştırılmaktadır.